Close

Elektryczny wózek EP EPL 154

(+48) 694 001 735

Elektryczny wózek paletowy EP EPL 154

Elektryczny wózek paletowy EP EPL 154

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP EPL 154 – ręczny elektryczny wózek paletowy EP EPL 154 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Opis konstrukcji wózka EP EPL 150 Konstrukcja wózka jest prosta:

– rączka wyposażona w wyświetlacz (tu koncentruje się cała kontrola) – widły o długości 1150mm mm. Przy niskiej wadze 162 kg zdolne do transportu towarów do 1500 kg. Różni się nowoczesnym designem, ergonomią i kompaktowymi rozmiarami.

– akumulator litowo-jonowy o pojemności 24/20 Li-ion. Jego waga wynosi 40 kg i w razie potrzeby można go po prostu wymienić jedną ręką na zapasowy akumulator. Czas użytkowania na jednym ładowaniu wynosi około 3 godziny. Nie musisz martwić się konserwacją baterii, uzupełnianiem wody czy długimi cyklami ładowania. Akumulator jest bezobsługowy i można go ładować w dowolnym momencie, a pełny cykl ładowania trwa tylko 2,5 godziny.

Obsługa i konserwacja jest uproszczona przez system CAN-BUS. Nasze wózki wyróżnia wysoka jakość, lekkość, niezawodność w działaniu oraz rozsądne ceny !!!

Elektryczny wózek paletowy EP EPL 154
Elektryczny wózek paletowy EP EPL 154
Elektryczny wózek paletowy EP EPL 154