Close

Wózek paletowy 15DLW

(+48) 694 001 735

Wózek paletowy 15DLW

Wózek paletowy 15DLW

Elektryczny wózek paletowy ręczny 15DLW – ręczny elektryczny wózek paletowy 15DLW jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Opis konstrukcji wózka 15DLW Konstrukcja wózka jest prosta:

– rączka wyposażona w wyświetlacz (tu koncentruje się cała kontrola) – widły o długości 1150mm mm. Przy niskiej wadze 160 kg zdolne do transportu towarów do 1500 kg. Różni się nowoczesnym designem, ergonomią i kompaktowymi rozmiarami.

– akumulator litowo-jonowy o pojemności 2×12V/75Ah. Jego waga wynosi 40 kg i w razie potrzeby można go po prostu wymienić jedną ręką na zapasowy akumulator. Czas użytkowania na jednym ładowaniu wynosi około 3 godziny. Nie musisz martwić się konserwacją baterii, uzupełnianiem wody czy długimi cyklami ładowania. Akumulator jest bezobsługowy i można go ładować w dowolnym momencie, a pełny cykl ładowania trwa tylko 2,5 godziny.

Obsługa i konserwacja jest uproszczona przez system CAN-BUS. Nasze wózki wyróżnia wysoka jakość, lekkość, niezawodność w działaniu oraz rozsądne ceny !!!

Elektryczny wózek paletowy 20DSML
Wózek paletowy 20DSML
Wózek paletowy